Izbraukuma karaoke bērnu svētkos Rīgā un visā Latvijā

Šodienas pieaugušajiem, astoņdesmito-deviņdesmito gadu bērniem, bija interesanta, tomēr ne ļoti daudzveidīga bērnība. Mēs pratām priecāties par vienkāršiem sīkumiem: spēlējām klasītes un gumijas, bijām stāvā sajūsmā par apelsīniem, kurus bija grūti dabūt, par konfektēm svētkos, jaunām krosenēm, kuru nav nevienam citam klasē. Taču, neskatoties uz dažiem materiāliem ierobežojumiem (ne tikai finansiāliem, bet vispār iespējas kaut ko dabūt), mūsu vecāki vienmēr darīja mūs labā visu maksimāli! Laikam tāpēc tagad mums tik ļoti gribas iepriecināt savu bērnu un arī sniegt viņam vislabāko, bet jau pilnīgi citos apstākļos, ar citām iespējām! Piemēram, sarīkot neaizmirstamas svinības dzimšanas dienā, izlaidumā vai jebkurā citā svarīgā viņa dzīves notikumā.

Radošas izklaides bērnu svinībās Rīgā un visā Latvijā

Tas ir tik forši, sarīkot sevišķus svētkus savam bērnam un ņemt vērā visas viņa vēlmes un sapņus! Ko tik mums nepiedāvā izklaides industrija: dzimšanas dienu restorānā ar aktieriem, ar speciālu ēdienkarti un visgardāko torti, individuālu kvestu pēc iemīļotākās multfilmas vai pasakas motīviem, teātra izrādi viesiem ar jubilāru galvenajā lomā un daudz daudz citu, ko vien var vēlēties jūsu bērna dvēselīte!

Organizēt svinības un piepildīt tās ar visiespējamākajām aktivitātēm ir interesants un darbietilpīgs process, kuru var arī uzticēt profesionāļiem vai arī paveikt patstāvīgi. Taču katrās svinībās ir vajadzīga odziņa – galvenā darbībā, kurā būs aizņemti gan viesi, gan svinību galvenais varonis. Pēdējā laikā bērnu svētkos arvien lielāku popularitāti ir iekarojusi izbraukuma karaoke!

Karaoke noma bērnu ballītē Rīgā un visā Latvijā

Izbraukuma karaoke atklāj plašas iespējas bērnu svinībām! Var sarīkot visu iemīļoto konkursu “Uzmini melodiju” ar skatītāju tribīnēm un pjedestāliem dalībniekiem. Katrs viesis varēs pacīnīties par galveno balvu. Jubilārs var pacīnīties ar gribētājiem karaoke batlā, izpildot vai nu vienādas dziesmas, vai dažādu izpildītāju dziesmas, pēc tam sagaidīt skatītāju izvēlētās stingrās žūrijas vērtējumu. Jūsu bērna labākie draugi vai arī paši vecāku var izpildīt speciālu svētku dziesmu un aizkustināt jubilāru un svinību viesus.

Izbraukuma karaoke būs pa prātam ne tikai uzaicinātajiem bērniem, bet arī viņu vecākiem, kuri arī piedalīsies svētkos un varēs nodziedāt savas iemīļotās dziesmas profesionāla akompanementa pavadībā jau pēc tam, kad bērni būs gana dziedājuši un gribēs parotaļāties un iekost kādu kārumu.  Galu galā, mūsu katalogā ir tūkstošiem populāru dažādu laiku un žanru dziesmu!

Izbraukuma karaoke bērnu svinībās ir lieliska iespēja iepriecināt savu bērnu ar nestandarta risinājumu jautrai atpūtai kopā ar draugiem un tuvajiem!

Svinības ar karaoke paliks jūsu bērna un viesu atmiņā uz ilgu laiku, bet uzstāšanās fotogrāfijas un videoieraksti tiks atkal un atkal caurskatīti, lai vēlreiz atgrieztos šajā burvīgajā laimīgajā dienā!

Comments are closed.