Izbraukuma karaoke vakars pie jums jubilejā vai dzimšanas dienā Rīgā un visā Latvijā

Kas nepieciešams, lai nosvinētu dzimšanas dienu vai jubileju?

Mīļi ciemiņi, garda maltīte un dzērieni, kā arī, protams, jautra izklaide! Un kā zināms, viena no vispopulārākajām izklaidēm šodien ir karaoke. Viesiem tik ļoti patīk svinēšanas laikā uzdziedāt kopā ar gaviļnieku, dziedāt visiem kopā – viesu korī un laisties jautrā dejā pa visu zāli!

Izbraukuma karaoke vakars pie jums jubilejā vai dzimšanas dienā

Aizraujošas, skaļas dziesmas ar karaoke padarīs jūsu svētkus vēl spilgtākus, vēl vairāk atmiņā paliekošus! Jūs varēsiet dziedāt iemīļotās dziesmas kopā ar draugiem, uzlikt kādas sevišķas kompozīcijas saviem draugiem un tuvajiem, lai to skaņas atgādinātu par kopā pavadītiem patīkamiem notikumiem.

Karaoke dzimšanas dienā ir lielisks iemesls visiem no sirds izpriecāties! Vai tā būtu bērnu ballīte, vai pieauguša cilvēka dzimšanas diena, jūs vienmēr varēsiet piemeklēt dziesmu katrai gaumei un vecumam! No vieglas bērnu dziesmiņas “Anniņa mazgājas vanniņā” līdz nostalģiskai un patriotiskai “Mirdzot šķēpiem zelt’ saules staros”. Dziedāt patīk taču visiem, no maza līdz lielam un vecam!

Sarīkot karaoke vakaru var jebkurā vietā: restorānā, pie jums mājās, dārza lapenītē, zem klajas debess. Jo galvenais taču ir vēlme dziedāt un līksmot!

Karaoke varianti svētkos Rīgā un visā Latvijā

Sarīkojiet neaizmirstamus svētkus sev un tuviniekiem! Jūs varat sastādīt iemīļoto dziesmu sarakstu jau iepriekš, un mūsu DJ sagatavos tās jūsu svinībām. Bet varat arī sarīkot konkursu par labāko jubilāra iemīļotās dziesmas izpildījumu un uzdāvināt piemiņas balvas uzvarētājiem. Jo karaoke dzimšanas dienā ir tas, ko ilgi atminēsies katrs!

Ja jūs savas sevišķās dienas svinēšanu esat nolēmis organizēt kāda noteiktā tematikā, teiksim, astoņdesmito gadu disko stilā, dziesmas, kuras jubilejā vai dzimšanas dienā tiks izpildītas karaoke, arī var būt aizgūtas no tā laika repertuāra. Un viesi, tērpušies ABBA un Boney M tērpos, jautri izdziedās astoņdesmito gadu hītus, rādot jautrus tēlus un taisot smieklīgas grimases fotogrāfijās.  

Svinību vaininieks arī var iepriekš sagatavoties un iemācīties viņa mīļākā izpildītāja dziesmu, bet vakara vadītājs viesiem paziņos, ka svētkos ir ieradusies slavenība. Visi priecīgās gaidās pievērsīs skatus skatuvei, un te – parādīsies jubilārs skatuviskā tēlā un visus satrieks (jācer, ka labā nozīmē) ar savām vokālajām dotībām un prasmi uzvesties uz skatuves!

Jūs svinībās varat sarīkot karaoke sacensības kā negaidītu konkursu vai arī iepriekš brīdināt viesus, ka vakara programmā paredzēts karaoke. Jebkurā gadījumā ciemiņi saņems pozitīvisma lādiņu un daudz foršu iespaidu. Un tas ir vienkārši tāpēc, ka ja dzimšanas dienā ir ieplānots karaoke, jautrība un neaizmirstamas emocijas ir garantētas!

Comments are closed.