Izklaide ar karaoke ir lieliska alternatīva svētku vakara standartveida konkursiem.

Jebkuru izdevušos svētku marķieris ir priecīgi viesi!

Lai viesi negarlaikotos, plānojot pasākumu, īpaša uzmanība jāpievērš ne tikai cienastam un dzērieniem (kas arī bez šaubām ir svarīgi), bet ar īpašu rūpību jāpārdomā izklaides, kuras neapniks jūsu viesiem un neliks viņiem kautrējoties slēpties pa kaktiem.

Standarta svētki

Nākot uz svētku vakaru, viesi visbiežāk zina, kas viņus sagaida, pasākuma plānu izsūta kopā ar ielūgumiem, kur zem virsraksta “Izklaides programma” aprakstīti vakara vadītāja konkursi, kuri atkārtojas katros svētkos, burvju mākslinieka vai fakīra uzstāšanās, varbūt vēl kāda improvizācija ar viesu piedalīšanos un finālā diskotēka.

Tādas izklaides novērtējamas ar švaku trijnieciņu un patiks vien retam svētku apmeklētājam un neatstās nekādas pēdas jūsu ciemiņu sirdīs. Vairāk pieredzējusi publika vēlas krāšņus svētkus, līksmošanos līdz pat rīta gaismai, vieglumu un azartu!

Alternatīva standarta konkursiem – programma ar karaoke

Lai iepriecinātu un izklaidētu savus viesus, jums vajadzētu izvēlēties jau iecienītu izklaides veidu un prezentēt to jaunā veidā! Visiem viesiem patīk dziedāt karaoke! Tad kāpēc gan konkursu vietā nesarīkot karaoke viktorīnas, muzikālus numurus un dziesmu konkursus?

Ir milzum daudz iespēju, kā izklaižu programmā iekļaut karaoke:

  • noorganizēt tematisku vakaru, kas veltīts filmām / pasakām / animācijas filmām / aktieriem, un palūgt viesus jau iepriekš sadalīties komandās un sagatavot dziesmu numurus, izveidojot veselu šova programmu, kuras dalībnieki būs paši viesi;
  • izstrādāt unikālu un interesantu karaoke viktorīnu ar dažādu gadu, dažādu dziedātāju un žanru dziesmām;
  • novadīt muzikālu spēli “Uzmini melodiju” ar vadītāju, ar dažāda sarežģītības līmeņa posmiem un ar vērtīgām dāvanām spēles beigās;
  • organizēt jautru muzikālu konkursu ar vārdu atpakaļizrunāšanu, ar dziesmas uzminēšanu austiņās – smiešanās līdz asarām garantēta;
  • sarīkot pilnvērtīgu karaoke cīniņu ar ringu, atbilstošu gaisotni un viesu azartiskiem izsaucieniem;
  • organizēt karaoke vakaru šova “Balss” formātā: pasūtīt dziedošu vakara vadītāju, kura uzmundrinās viesus un piemeklēs vakara jaunos talantus, izvēlēsies 3 mentorus un uz visu vakaru iegremdēs visus izklaides biznesa pasaulē.

Izvēlieties izklaides ar karaoke jūsu svētku vakaram kā alternatīvu apnikušajiem banālajiem konkursiem, pasūtiet izbraukuma karaoke ar oriģinālu programmu, profesionālu aprīkojumu, DJ un apburošo dziedošo vadītāju, un jūsu svētki zaigos visās prieka un jautrības krāsās jums un jūsu viesiem!

Comments are closed.