Jaunums jūsu svētkiem – izbraukuma karaoke ar diviem vokālistiem

Visiem mums laiku pa laikam gribas kaut ko sevišķu, jo vienveidīgie vakari un izklaides kļūst garlaicīgi un apnīk, bet sirds prasa svētkus!

Lai dažādotu brīvā laika pavadīšanu brīvdienās, pārsteigt ciemiņus svētkos un vienkārši lieliski pavadīt laiku, uzaiciniet savas jomas profesionāļus – izbraukuma karaoke un izbaudiet vakaru ar karaoke!

Jūs varat izvēlēties pakalpojumus, kuri vislabāk piemēroti gan jums, gan jūsu pasākumam:

– īrēt profesionālu aprīkojumu un uzaicināt DJ ar individuāli izvēlētu karaoke dziesmu atskaņošanas sarakstu;

– pasūtīt pilnu aprīkojuma paketi, lai nodrošinātu telpā labu skaņu un iespaidīgu apgaismojumu;

– izvēlēties individuālu karaoke programmu ar spēlēm, mūzikas viktorīnām un profesionālu vakara vadītāju;

– uzaiciniet uz saviem svētkiem dziedošo vadītāju, lai radītu svētku gaisotni un viesiem būt atbalsts dziedot;

– izmēģiniet jaunumu – izbraukuma karaoke ar diviem vokālistiem.

Izbraukuma karaoke ar diviem vokālistiem

Sarīkojiet īstu šovu saviem viesiem – izbraukuma karaoke ar diviem vokālistiem! Piedāvājam jūsu uzmanībai divus profesionālus vokālistus, lai radītu īpašu atmosfēru jūsu pasākumam.

Melodiska, spilgta sievietes balss un samtaina vīrieša balss sniegs baudījumu jūsu dzirdei un dažādos karaoke programmu ar saviem aizraujošajiem priekšnesumiem. Jūsu viesi vakara gaitā varēs izbaudīt īstu dzīvu vokālu, pasūtot savas iecienītākās dziesmas.

Turklāt arī apgūt sarežģītāku kompozīciju izpildi meistarklasē: mūsu vokālisti iemācīs tiem, kas vēlas, ņemt pareizās notis, just ritmu un pielāgot balsi nepieciešamajai tonalitātei.

Divi vokālisti karaoke vakarā sniedz iespēju padarīt jūsu svētkus atbrīvotākus un relaksētākus.

Vakars notiks jums un jūsu viesiem patīkamā un komfortablā formātā, mielojoties un iedzerot dzērienus  patīkamā dueta kompozīciju pavadījumā, viesi maksimāli atpūtīsies un atbrīvosies, lai dziedātu savas iemīļotās dziesmas karaoke, bet profesionālie vokālisti viņiem piepalīdzēs.

Pasūtiet izbraukuma karaoke ar diviem vokālistiem, un jums būs garantēti svētki, kuri nekad netiks aizmirsti, kuros skanēs jūsu iemīļotās melodijas un laimīgi smaidīs jūsu viesi!

Comments are closed.