Karaoke – galvenais svētku elements vai to papildinājums?

Karaoke ir apbrīnojams un unikāls izklaides veids! Neviens cits brīvā laika pavadīšanas variants tik ļoti nesatuvina viesus un nedāvā viņiem tik lielu svinēšanas variantu daudzveidību!

Karaoke jūsu svinībās Rīgā un visā Latvijā

Karaoke var būt jūsu svētku programmas centrālais pasākums vai arī tikai tā daļa, viesi var piedalīties karaoke, ja vēlas, vai arī jūs varat sadalīt visus klātesošos komandās un sarīkot jautrus konkursus ar galveno balvu, karaoke var dziedāt patstāvīgi, bet var arī  uzaicināt profesionālu dziedošu vakara vadītāju, kurš gan padziedās līdzi, gan izklaidēs jūsu viesus!

Karaoke jebkuru vakaru pārvērtīs īpašos košos svētkos. Šeit dzimst neaizmirstami dueti un trio, klajā nāk jaunas zvaigznes un atklājas talanti! Svinībās ar karaoke valda draudzīga, sirsnīga gaisotne, pilna jautrības un bezrūpības!

Karaoke jūsu svētkos ir ballītes panākumu atslēga, tādas ballītes, kuru  pamest nevēlas neviens un visi noteikti vēlas tajā atgriezties vēlreiz!

Karaoke – galvenais svētku elements vai to papildinājums

Lai izlemtu, vai padarīt karaoke par galveno svinību elementu, vai atstāt to tikai saldajam ēdienam, ir vērts ņemt vērā jūsu ciemiņu vēlmes un iespējas.

Ja jūsu viesi ir aktīvi, kustīgi, viņiem patīk no sirds izpriecāties, gardi paēst un iedzert, sarīkojiet viņiem īstu karaoke ballīti!

Karaoke ballīte ir aktuāls variants jebkurās svinībās, jo nevienas viesības taču neiztiek bez dziesmām un mūzikas! Turklāt karaoke ballītē var noorganizēt ugunīgu dziesmu cīņu starp draugiem, kolēģiem vai vienkārši dziedāšanas mīļotājiem! Vērtējumus var sniegt gan pati karaoke programma, gan īpaši ievēlēta žūrija no klātesošajiem viesiem.

Ja gadījies tā, ka jūsu viesi nāk no dažādām kompānijām, lai viņi tuvāk iepazītos un ļautu viņiem atbrīvoties, ir vajadzīgs laiks. Tad nu gan vajadzētu dažādot vakaru ar viegliem konkursiņiem un paziņot par karaoke vakara sākumu nedaudz vēlāk. Jaunāka gadagājuma viesi sāks veidot rindu pie mikrofona, nedaudz vecākā paaudze ar baudu uzklausīs viņus un dziedās līdzi, un kad jau viņu dvēseles rausies dziedāt, tad jauniešiem nāksies atbrīvot vietu un dot ceļu pieredzes bagātajai dziesmotajai gvardei!

Karaoke ir vislabākā izklaide jebkuros svētkos! Pat ja izvēlēsities karaoke tikai kā papildinājumu savām izklaidēm, viesi būs pilnā sajūsmā un vēl ilgi atcerēsies, kā viņi dziedāja savas iecienītākās dziesmas jūsu svinībās!

Comments are closed.