Karaoke izbraukuma vakars – dziesmas, rotaļas un jautrība!

Grasoties organizēt karaoke vakaru, organizators sastopas ar interesantu jautājumu risināšanu un dažādu nianšu plānošanu: kur rīkot pasākumu, kādu mielastu pasniegt viesiem, par kādu tēmu būs vakars, kā izvēlēties vadītāju un, protams, kā iekustināt viesus, lai atklātu viņu dziedāšanas potenciālu?

Viesu tipi

Karaoke vakaros ir trīs viesu veidi:

  • Pieticīgs un kluss cilvēks – nāk uz ballīti kompānijas dēļ, cerēdams pasēdēt kaktiņā, sūcot lēnītēm savu iecienīto kokteili, pārliecināts intraverts. Bet, pieskaroties šī klusā viesa dvēseles smalkākajām stīgām, jūs varat atklāt viņa talantu daudz šķautņainību un arī slēptu jautrībnieku, kurš jau ilgi gaidījis savu zvaigžņu stundu!
  • Kompānijas dvēsele – atbalstīs jebkuru ideju, vienmēr būdams gatavs dziedāšanai vai uzdejošanai, taču baidās uzstāties viens pats – pārāk daudz skatienu tiks vērsti tikai uz viņu vien. Taču vajag tik tādam viesim uzkāpt uz skatuves dēļiem, lai dziedātu duetā vai grupā – un viņu vairs nevar apturēt – pārdziedās visus!
  • Estrādes zvaigzne – nu viņu gan nevajadzēs “vilkt aiz ausīm” uz skatuvi! Estrādes zvaigznes vienmēr stāv rindā, lai nodziedātu nākamo kompozīciju, uz tām ir patīkami un jautri skatīties, bet klausīties – labi, kā nu paveiksies!

Vakara rīkotājam un sava amata profesionāļiem no karaoke servisa būs grūts uzdevums – apmierināt katra viesa intereses un spēt ļaut katram justies kā savējam šajos svētkos, kā arī katrā aktivizēt dziedāšanas fanu, kurš ir gatavs skriet uz skatuvi, dzirdot pirmo muzikālo akordu!

Karaoke vakars rotaļu formātā Rīgā un visā Latvijā

Lai katrs viesis justos atbrīvoti un lai karaoke ballīte sagādātu viņam baudu, izbraukuma karaoke arsenālā ir dažas lieliskas idejas. Piemēram, karaoke vakars rotaļu formātā! Lai jūsu viesi atraisītu savus dziedāšanas talantus un nekautrētos, mūsu profesionālā vadītāja sarīkos dažas muzikālās rotaļas, kuru procesā vieglā, nepiespiestā un jautrā formā katrs viesis varēs izmēģināt savas vokālās dotības.

Piedaloties konkursā “Karaoke kaujas“, dalībnieki varēs sacensties par visskaļākā dziedātāja titulu, izmēģināt sevi repa lasījumā, nodziedāt vienu kompozīciju dažādās tonalitātēs vai stilos un gaidīt žūrijas lēmumu, kuram tas izdevies vislabāk.

Spēlē “Uzmini melodiju” – noteikumi ir vienkārši un pazīstami visiem, kas uzauguši 90. gados: Es uzminēšu šo melodiju no 3 notīm! Un tu!?

“Uzmini dziesmu pēc pantiņa vai attēla” – šajā konkursā būs jāapvieno loģika un laba atmiņa, un uzvarēt tajā varēs ne tikai visskaļāko balsu īpašnieki, bet arī tie, kuriem ir ass prāts.

“Uzmini dziesmu, kura skan no otra gala” ir konkurss, kas uzjautrina līdz asarām! Atpazīt dziesmu, kas skan otrādi, ir ļoti sarežģīti, toties – nenormāli aizraujoši un smieklīgi!

Mūsu jautrās vakaru vadītājas krājumā ir milzum daudz rotaļu, un katra atradīs tieši savējo! Rīkojot karaoke vakaru, pievērsiet uzmanību spēlēm un konkursiem un neaizmirstiet sagatavot balvas! Kautrīgie viesi pat paši nepamanīs, kā viņi no bikliem klusētājiem pārvērtīsies par ar skaļu balsi apveltītiem dziedoņiem. Un šī vakara piemiņas suvenīri  ilgi atgādinās viņiem par jestro karaoke ballīti.

Comments are closed.