Karaoke kā bērna attīstības līdzeklis

Mūzika, dažādas skaņas, melodiskas balss skaņas pavada mūs visu mūžu, sākot jau no agras bērnības. Jau mātes miesās bērns pirmoreiz dzird balsis un skaņas, kas ir apkārt viņa māmiņai. Ar skaņu palīdzību viņš sāk izzināt pasauli, pat tad, kad vēl nav piedzimis.

Mūzika bērna dzīvē

Pierādīts, ka klasiskās mūzikas klausīšanās labvēlīgi ietekmē gan pieauguša, gan bērna nervu sistēmas stāvokli, tāpēc grūtniecības laikā būtu lietderīgi uzlikt mazulim noklausīties jūsu mīļākās klasiskās kompozīcijas.

Augot, bērni sāk iemēģināt savas balsis bērnu dziesmiņās, klausās kā dzied multeņu varoņi, skatās pa televizoru popzvaigžņu koncertus un, protams, sāk tos atdarināt, mikrofona vietā rokā turot matu suku.

Bērna tieksme dziedāt līdzi, lai arī pilnīgi garām, lai ar pavisam citiem vārdiem, lai viņa paša manierē, ir obligāti jāatbalsta un jāveicina. Mēģinājumi dziedāt un atklāti izpaust sevi veido ļoti svarīgas īpašības attīstībā esošajā bērna raksturā, kā arī palīdz attīstīties fiziski. Dziedāšana ir lielisks balss saišu treniņš, attīsta diafragmu un veicina pareizu plaušu sistēmas darbību. Regulāra dziedāšana paaugstina imunitāti, samazina elpošanas ceļu slimību risku un uzlabo atmiņu, tāpēc dziedāt un mācīties iecienītākās dziesmiņas ir ne tikai jautri, bet arī noderīgi!

Karaoke kā bērna attīstības līdzeklis

Lai tieksme pēc dziedāšanas varētu pārvērsties par mīļotu vaļasprieku, un iecienītāko dziesmu dziedāšana arī turpmāk pozitīvi ietekmētu bērnu, ir vērts parādīt jūsu mazulim tādu izklaidi kā karaoke.

Dziediet kopā ar savu bērnu dziesmiņas no viņa iemīļotajām multenēm un pasakām, organizējiet vakarus – ar skatītājiem, skatuvi un balvām, lai jūsu bērns nekautrējoties uzstātos un augtu sabiedrisks un atvērts.

Karaoke palīdzēs jūsu bērnam atbrīvoties no uzkrātā aizkaitinājuma un satraukuma, lai viņš labāk atvieglo sirdi, skaļi kliegdams dziesmas vārdus, nevis kaujas ar kaimiņu mazuli pagalmā vai sarīko nekārtību savā istabā.

Karaoke ir lielisks iemesls neplānoti savākt radiniekus un draugus un sarīkot īstus svētkus, piemēram, organizēt tematisku ballīti “Rīta zvaigzne”, kur visi uzaicinātie bērni varēs nodziedāt dziesmu uz improvizētas skatuves, bet pieaugušie sēdēs žūrijā un liks punktus.

Karaoke kā bērna attīstības līdzeklis ir noderīga un jautra izklaide jūsu mājās, dedzīgi dziedot dziesmas kopā ar vecākiem un draugiem, jūsu mazulis izaugs veselīgs un aktīvs!

Comments are closed.