Karaoke svinībās – visi “Par” un “Pret”

Organizējot svētkus, pasākuma saimniekam vai nolīgtajam organizatoram ir daudz darba: izdarīt tā, lai viesiem visa kā pietiktu (cienasta, dzērienu, vietu skaita), jāpārdomā foršas izklaides, kas neļautu garlaikoties, jāsarīko interesantas vakara beigas un, protams, jāizdomā “svētku odziņa”, no kuras visi viesi būtu sajūsmā un obligāti atcerētos uz ilgu laiku! 

Bieži vien karaoke var kļūst par  izklaides programmas naglu – “odziņu”. “Protams, jo karaoke taču patīk visiem!” – teiksiet jūs, un jums būs taisnība! Bet mēģināsim noskaidrot, vai šī tiešām ir tik laba ideja – karaoke svinībās, vai tiešām tas ir universāls variants svētkiem? Un vai karaoke būs piemērota jebkuram svinēšanas iemeslam?

Izvērtēsim visus “Par” un “Pret”.

Karaoke svinībās – visi “Par” un “Pret”

Izvēloties izklaides veidu pasākumam, vispirms ir jāsaprot, vai tas ir piemērots jūsu svinību iemeslam. Tas, kas lieliski iederēsies kāzās, korporatīvo pasākumu kompānijai var nederēt un otrādi.

Ir svarīgi izprast dažādu notikumu svinēšanas nianses, ņemot vērā tās publikas vecumu, statusu un gaumi, kas apmeklēs pasākumu, un labi pārzināt jaunākās tendences pasākumu industrijā.

Izmantojot dažādu svinību iemeslu piemērus, izvērtēsim tādas izklaides kā karaoke aktualitāti svētkos.

Karaoke jubilejā

Tik svarīgs iemesls svinībām kā jubileja prasa rūpīgu sagatavošanos un svinīgumu. Visam jānotiek visaugstākajā līmenī, lai jubilārs būtu apmierināts. 

Karaoke jubilejā būs lielisks programmas papildinājums, it īpaši, ja to atstāt vakara finālam, kad jau būs pateikti apsveikuma tosti, pasniegtas dāvanas, viesi būs gana izrunājušies savā starpā un būs pienācis laiks dvēseliskai padziedāšanai.

Vairāk informācijas par karaoke jubilejā varat atrast šeit!

Karaoke kāzās

Kāzas ir ļoti svarīga diena mīlošām sirdīm, kura paliks viņu atmiņā visu mūžu!

Vien iedomājieties: romantiska ceremonija, sirsnīgi apsveikumi, interesanti konkursi un iemīļotākās dziesmas draugu un ģimenes izpildījumā – karaoke kāzās būs pat ļoti piemērota lieta!

Starp citu, karaoke organizēšana kāzās ir lieliska ideja kāzu dāvanai jaunlaulātajiem, jūs varat viņiem nodziedāt īpašu dziesmu, sākot karaoke vakaru, un uzaicināt viņus nodejot pirmo valsi.

Karaoke kāzās patīkami pārsteigs gan jauno pāri, gan viesus!

Vairāk informācijas par karaoke kāzās varat atrast šeit!

Karaoke dzimšanas dienā

Dzimšanas diena gaviļniekam ir visjautrākā diena gadā. Padarīt to vēl jautrāku var ar karaoki dzimšanas dienas ballītē!

Karaoke var padarīt par izklaides programmas centrālo notikumu ar mūzikas konkursiem, karaoke cīņām, žūriju un dāvanām, vai arī to var atstāt saldajā ēdienā un dziedāt dziesmas un dejot līdz pat rītam! Jebkurā gadījumā karaoke dzimšanas dienas svinībās ir svētku obligāta sastāvdaļa!

Vairāk informācijas par karaoke dzimšanas dienā varat atrast šeit!

Karaoke korporatīvā pasākumā

Izstrādājot programmu svētku korporatīvajai ballītei, vienmēr cenšas satuvināt darbiniekus neformālā vidē, lai nākotnē būtu vieglāk risināt darba uzdevumus.

Un kas var būt labāks, lai satuvinātu un atbrīvotu darbiniekus, par karaoke korporatīvajās ballītēs? Karaoke korporatīvā ballītē var pārsteigt kolektīvu ar negaidīti parādījušos vakara zvaigzni – jo tā ir, ka bieži vien tie klusie un pieticīgie darbinieki izrādās lieliski dziedātāji un vispār – uzņēmuma dvēsele!

Pasūtiet karaoke korporatīvajai ballītei, un jūs varēsiet atklāt savu kolēģu slēptos talantus un veidot draudzīgas un jautras komandas savā uzņēmumā!

Vairāk informācijas par karaoke korporatīvā pasākumā varat atrast šeit!

Karaoke bērnu svētkos

Kas ir pats galvenais bērnu svētkos?

Lai bērniem nebūtu garlaicīgi un viņiem pietiktu pacietības un laba garastāvokļa visām svētku izpriecām. Bērnu svinības nedrīkst būt pārāk garas, un svētku programma – pārāk piesātināta. Pēc gardas maltītes uzreiz vajadzētu pāriet pie galvenajiem izklaides pasākumiem, un cik lieliski, ja viens no tiem būs karaoke bērnu ballītē! Bērniem taču tik ļoti patīk dziedāt līdzi multfilmu un pasaku varoņiem!

Neatstājiet karaoke uz pēdējo brīdi, jo ​​svētku sākumā uzreiz pēc saldajiem našķiem bērniem ir tik daudz enerģijas, lai dejotu un dziedātu, tāpēc karaoke bērnu ballītē būs labākā izklaide!

Uzdāviniet īpašu dienu savam bērnam un viņa mazajiem ciemiņiem – sarīkojiet bērnu svētkus ar karaoke!

Vairāk informācijas par karaoke bērnu svētkos varat atrastšeit!

Karaoke vecmeitu un vecpuišu ballītē

Protams, varam jau kā mūsu senči jautri uzdziedāt dziesmiņas pie ugunskura, un vēl ģitāras pavadījumā – tas tiešām var būt ļoti sirsnīgi un jautri. Tomēr arvien biežāk gribas spilgtāku muzikālo pavadījumu un dziesmu repertuāra lielāku daudzveidību.

Jūs pavisam vienkārši varat padarīt daudzveidīgāku vecpuišu vai vecmeitu ballīti  – lai kur tā notiktu – vai kafejnīcā, vai restorānā, viesu mājā laukos vai piknikā pie dabas krūts.

Izbraukuma karaoke ir lielisks veids, kā padarīt neaizmirstamas šīs svinības pirms kāzām. Var sarīkot turnīru par to, kurš zina vairāk līgaviņa vai līgavas mīļākās dziesmas. Galu galā var organizēt līgavas solokoncertu, lai viņa iztrakojas uz pilnu klapi un jūtas kā īsta zvaigzne!

Vairāk informācijas par karaoke vecmeitu un vecpuišu ballītē varat atrast šeit!

Kas var noiet greizi jebkurā karaoke ballītē? 

Kāds no viesiem iedzers pārāk daudz un dziedās nesakarīgi, organizētās rindas vietā var izveidoties pūlis cilvēku, kuri to vien vēlas, kā uzdziedāt, raujot mikrofonu viens otram no rokām, tehnika jebkurā brīdī var sabojāties, dziesmas var būt pārāk nodrillētas un tiem viesiem, kuri nedzied, var kļūt garlaicīgi.

Par laimi, visas šīs problēmas var atrisināt, ja būs pasūtīts izbraukuma  karaoke pakalpojums ar profesionālu aprīkojumu, vakara vadītāju un dīdžeju, kuri nepieļaus haosu rindā, kuri iepriekš sagatavos sarakstu ar viesu iecienītākajām dziesmām, un dziedošā vadītāja vienmēr piedziedās dziesmai, kuru ne visai veiksmīgi būs izvēlējies pārāk sasvinējies viesis, un tā atbalstīs viņu.

Pēc šīs nelielās salīdzināšanas un visu “Par” un “Pret” izvērtēšanas droši var secināt, ka karaoke jebkurās svinībās ir kolosāla ideja! Karaoke jubilejā, karaoke kāzās, karaoke dzimšanas dienas svinībās, karaoke bērnu ballītē un karaoke korporatīvajā ballītē – vienmēr aizies uz “urrā”, ir svarīgi vien izvēlēties pareizo laiku un izveidot tematisku atskaņošanas sarakstu ar viesu iecienītākajām dziesmām!

Ja jums un jūsu viesiem patīk jautri pavadīt laiku, un jūs vēlaties vēl vairāk satuvināties, sarīkojiet ballīti ar karaoke, un jūsu pasākums būs pats foršākais un aizraujošākais!

Comments are closed.