Karaoke vakars multfilmu cienītājiem

Karaoke ir unikāls instruments izklaidei un jūsu vaļas brīžu dažādošanai! Karaoke var droši iekļaut jebkurā šovprogrammā, izrotāt dzimšanas dienas svinēšanu ar jautrām dziesmām, sarīkot karaoke kaujas un konkursus, kuru pamatā ir karaoke. Karaoke patīk gan pieaugušajiem, gan bērniem!

Dziesmu repertuārs karaoke vakarā

Cik viesu, tik muzikālo gaumju! Kāds nevar iedomāties karaoke vakaru bez dziesmas “Liepas satumst”, kāds noteikti izpildīs ārzemju hītu, bet kāds atcerēsies bērnību un sāks vilkt “Mākonītei balti svārki” no visu iemīļotās filmiņas “Mākonītis un Mākonīte”. Un ir forši,  ka mūsu karaoke servisa repertuārā ir tik daudz kompozīciju jebkurai gaumei, lielie atradīs savas jaunības dziesmas, jaunieši – mūsdienu populārās kompozīcijas, bet bērni – iemīļotās dziesmiņas no filmām un multenēm! Vien izvēlies dziesmu no kataloga un dziedi sev un citiem par prieku!

Ja esat izvēlējies mūsu karaoke izbraukumam, varat paģērēt sev tīkamāko vakara tematiku un mūsu DJ speciāli Jums atlasīs unikālu dziesmu katalogu. Tad nu uzzināsim, kā sarīkot foršu karaoke vakaru multfilmu cienītājiem un pārsteigt ciemiņus ar pārdomātām detaļām un tēmas izvēli!

Karaoke vakars multfilmu cienītājiem Rīgā un visā Latvijā

Ja jūsu bērns, bet varbūt arī jums tuvs pieaugušais ir kā traks no multenēm par Mašu un Lāci, vai no vecajām padomju laika filmiņām, tādām kā: Vinnijs Pūks, Čeburaška, Mākonīte, Zaķīšu pirtiņa un citām, jūs varat sarīkot izbraukuma karaoke ar tematiku “Jautrā multfilmu pasaule”!

Jo multenītēs ir tik daudz jauku un melodisku dziesmu, kuras spēs nodziedāt ikkatrs viesis!

Pasūtiet krāsainus ielūgumus ar dažādu multfilmu varoņiem, telpas izrotājiet ar plakātiem un afišām, sagatavojiet uzkodas un kokteiļus ar jautriem nosaukumiem un citātiem no multfilmām, piesakiet viesiem ievērot dreskodu: ietērpties multeņu varoņa tērpā, un pasūtiet izbraukuma karaoke ar pārdomātu dziesmu katalogu.

Lai katrs izvēlas sev mīļāko dziesmu no multfilmas vai arī lai noorganizē superduetu, izpildot, teiksim, lauviņas un bruņurupucienes dziesmu no multenes “Kā lauviņa un bruņurupucis dziesmu dziedāja” vai dziesmiņu no multenes “Bimini”.  Lai visi ciemiņi dzied līdzi vai arī piedalās kā žūrijas locekļi – jebkurā gadījumā nebūs garlaicīgi nevienam!

Uzdāviniet svētkus saviem tuvajiem un viņu bērniem! Jūsu viesi, ciemojoties multfilmu cienītāju karaoke ballītē, atkal jutīsies kā bērni, un visi kopā – gan pieaugušie, gan bērni ar milzīgu baudu dziedās dziesmiņas no vecajām labajām multenītēm, dejodami līdzi un jūtoties tik laimīgi, kā nekad!

Comments are closed.