Karaoke vakars jūsu korporatīvajā ballītē Rīgā un visā Latvijā

Katram vadītājam gribas saliedēt savus darbiniekus, gribas, lai viņi draudzētos savā starpā, jo tad jau arī darba uzdevumi tiks risināti vieglāk un ātrāk. Lai kolēģi nāktu viens otram palīgā, bet darbā izveidotos uzticības pilna, gandrīz ģimeniska gaisotne, kur cilvēki nesacenšas viens ar otru, bet visi kopā strādā kopīga mērķa labā, nu un arī atpūšas kopā.

Sen vairs nav noslēpums, ka korporatīvie vakari un kopīgi izbraukumi veicina kolektīva saliedēšanos, ceļ komandas garu. Pēc saziņas neformālā vidē un pēc tuvākas iepazīšanās kolēģi izjūt arvien lielākas simpātijas viens pret otru, un attiecības kolektīvā būtiski uzlabojas.

Karaoke vakars jūsu korporatīvajā ballītē

Viens no interesantiem jūsu korporatīvās ballītes formātiem var kļūt karaoke vakars.

Karaoke var būt gan galvenā pamataktivitāte, gan arī papildinājums, teiksim, tradicionālā banketa nobeigumā, kad darbinieki ir jau nedaudz atpūtušies, iedzēruši pa pāris glāzēm, un ir jau gatavi parādīt viens otram sava talanta šķautnes, vai vienkārši kopā izpriecāties aizrautīgas mūzikas pavadījumā.

Karaoke korporatīvajā ballītē nodrošinās ne tikai muzikālo pavadījumu, bet uzdāvinās darbiniekiem labu noskaņojumu, kā arī sniegs iespēju savstarpēji sacensties par biroja galvenā dziedātāja titulu. Jūs varat izdomāt smieklīgas nominācijas: “Ar visskaņāko balsi apveltītais darbinieks”, “Biroja labākā dziesma”, “Vissliktākais, bet visjautrākais dziedātājs”, “Galvenais kliedzējs” un tā tālāk, jau iepriekš sagatavot attiecīgos diplomus. Apbalvošanas ceremonija noteikti patiks jūsu darbiniekiem, bet diplomi uz viņu darba galdiem vēl ilgi atgādinās par jautro vakaru kopā ar kolēģiem.

Karaoke atklāj slēptos talantus

Karaoke lieliski tiek galā ar talantu atklāšanu un kolektīva slēpto līderu noteikšanu.  Tas mūžam klusējošais puisi, kurš viens sēž savā darba vietā un viens iet pusdienot, pēkšņi var izrādīties kompānijas dvēsele, kuru tikai vajadzēja nedaudz iekustināt un dot nedaudz brīvības. Un nākamajā reizē, kad darbā izveidosies force majeure situācija, viņš nesēdēs malā, bet apņēmīgi palīdzēs kolēģei, ar kuru tik jautri bija dziedājis savas iecienītākās dziesmas. 

Kopīga dziedāšana tuvina cilvēkus, kora dziedāšana liek izjust vienotību uzreiz ar visiem kolektīva locekļiem vienlaicīgi. Korī nodziedātā dziesma veicinās jūsu darbinieku saliedētības veidošanos un ļoti var būt, ka tā dzims jauna tradīcija. Iegaumējiet to dziesmu, kuru labprāt dziedāja visi, noteikti, ka tāda būs, un ielieciet to karaokē arī nākamajās svinībās – tā jūs nostiprināsiet pagājušo pozitīvo pieredzi un radīsiet patīkamas atmiņas nākamajām korporatīvajām ballītēm.

Comments are closed.