Kāzas un karaoke Rīgā un visā Latvijā

Dziedāt karaoke patīk visiem! Gan pieaugušie, gan bērni, gan vecmāmiņas un vectētiņi, veci paziņas un pavisam neseni paziņas ar prieku dzied karaoke un ar nepacietību gaida šo iespēju! Un tie, kam kāda iemesla dēļ tas nepatīk, vienkārši vēl tā pa īstam nav to pamēģinājuši! Galu galā, ir tik forši dziedāt savu mīļāko dziesmu kopā ar draugiem vai ģimeni, palaist vaļā skaņu, kas raujas no dvēseles brīvībā, un piedzīvot ne ar ko nesalīdzināmo dziedāšanas prieku un baudu!

Iemīlēt dziedāt karaoke var ļoti negaidīti pat sev pašam, vakar vēl biji kautrīgs viesis, kurš atteicās dziedāt pat savu tuvāko klātbūtnē, bet šodien draugu kāzās jau jautri dziedi pūļa kora pavadībā! Galu galā galvenais ir izvēlēties pareizo atslēdziņu, noti, melodiju un vārdus, un lai blakus būtu tie, kuri, pat ja pasmiesies, tad tikai labsirdīgi, tie, ar kuriem vari būt tāds, kāds esi, un izklaidēties, kā tev patīk. Un labākā vieta, kur jūs varat atklāt savas patiesās vēlmes vai parādīt savu dziļi paslēpto talantu, ir kāzas!

Kāzas un karaoke Rīgā un visā Latvijā

Dziesmas un kāzas vienmēr ir gājušas roku rokā kā līgava un līgavainis. Kāzas nav iespējams iedomāties bez melodiska pavadījuma, bez romantiskas pirmās dejas dziesmas, bez uzaicinātiem māksliniekiem un dziedošiem radiniekiem. Bet, ja agrāk vakara beigās dziedāšana ģitāras vai tēvoča akordeona pavadībā kāzas pārvērtās par tādu parastu kopā pasēdēšanu, tagad labi atpūtušos radinieku mīlestību uzdziedāt var novirzīt daudz kontrolētākā un aizraujošākā gultnē – un pasūtīt karaoke uz kāzām!

Lai karaoke dziedāšana nepārvērstos par kārtējiem vienkārši jautriem mielasta svētkiem, uz svinībām jāaicina profesionāla vadītāja no karaoke servisa, kur jūs varat arī pasūtīt individuālu atskaņojumu sarakstu, kurā būs savāktas visas līgavas un līgavaiņa mīļākās kompozīcijas.

Profesionāli dziedoša vadītāja ne tikai spēs atbalstīt ciemiņa solo un palīdzēs ar sarežģītākajām notīm, bet arī sarīkos muzikālus konkursus, kas dažādos dziesmu rindu, ko jau pa otru lāgu pasūta briesmīgi dziedātgribošs viesis, no “Tur es dzēru” un “Trīs lietas – alus ir salds”. Ņemot vērā jaunā pāra vēlmes un iepriekš pārdomāto vakara scenāriju, vadītāja var sagatavot muzikālu viktorīnu par līgavas iecienītākajām dziesmām, kuras līgavainim, nu jau likumīgam vīram, būs jāuzmin. Ja kāds no viesiem vēlēsies pasniegt muzikālu dāvanu jaunlaulātajiem, nebūs lieki iepriekš iestudēt uzstāšanos, ko arī var noorganizēt dažas dienas pirms kāzām.

Karaoke kāzās izklaidēs arī mazākos ciemiņus, ja ietvert repertuārā kompzīcijas no multenēm un pasakām, un bērnu balsu koris uz brīdi ļaus viesiem atgriezties savā bērnībā.

Kāzas un karaoke ir lielisks risinājums, lai noslēgtu tik ļoti svarīgu un sirsnīgu dienu! Pienāks brīdis, kad jaunais pāris dosies atpūsties savā kāzu naktī, bet līdz pat rītam nenogurstošie viesi dziedās visforšākās dziesmas par godu jaunlaulāto veselībai un ilgajiem gadiem, par godu mīlestībai un sapratnei, kāda viņiem jādzīvo mūžu kopā!

Tāpat neaizmirstiet, ka tīrības un kārtības nodrošināšanai pēc pasākuma var izmantot uzņēmuma www.moget.lv produkciju un pakalpojumus.

Comments are closed.