Laifhaki, kas ļaus ietaupīt budžetu karaoke vakarā: uz kā var ekonomēt un uz kā – nē?

Uzaicināt draugus un sarīkot foršus svētkus ar karaoke – lieliska ideja, kuru visi sagaidīs ar “Urā!”.

Šaubu nav, aiz lieliski organizētu svinību ainas slēpjas milzīgs darbs un plānošana – gan dažāda veida detaļu, gan arī budžeta. Ko ņemt lētāku, ko dārgāku, kā neuzķerties uz pārdevēju āķa un nepaņemt ko lieku?

Mēģināsim tikt skaidrībā, kā ieekonomēt, plānojot karaoke vakaru, ko var nemaz neņemt, bet kas ir iztērētās naudas vērts.

Cienasts

Gardi paēdināt un padzirdīt viesus tagad var, izpatīkot katrai gaumei un arī maciņam. Aprēķiniet nepieciešamo uzkodu un dzērienu daudzumu vienai personai (vidēji cilvēks vakarā apēdīs apmēram 300–400 gramus uzkodu un izdzers no 1 līdz 5 glāzēm alkoholiskā dzēriena) un sāciet iepirkties. Ja plānojat vakaru ar tuviem draugiem vai radiniekiem, varat ietaupīt naudu, sadalot izdevumus par mielastu un palūdzot katrai kompānijas sagatavot savu firmas ēdienu. Tas tiešām būs garšīgi un interesanti!

Ja ieplānots oficiāls vakars, labāk vērsties pie izbraukuma keiteringa speciālistiem, dārgāk samaksājuši, jūs saņemsiet gardus ēdienus ar skaistu noformējumu bufetes galdam.

Programma

Ja jums un jūsu viesiem patīk ne tikai mieloties un izklaidēties, bet esat arī improvizācijas meistari, jūs varat sadalīt vakara vadīšanas pienākumus. Jūs kā vakara organizators un saimnieks varat darboties kā vadītājs, daži no viesiem var sagatavot dziesmu repertuāru un dziedāt no skatuves vai arī parādīt kādu citu interesantu priekšnesumu.

Pasūtot karaoke vakaram vadītāju vai profesionālu dziedātāju, jūs ietaupīsiet laiku un enerģiju, kā arī varēsit mierīgi atpūsties kopā ar viesiem.


Tomēr dažreiz pakalpojumi ir savas cenas vērti, un atmiņas par jautro izklaidēšanos ar draugiem karaoke vakarā jums būs nenovērtējamas.

Aparatūra

Tas gan ir tas, uz ko, plānojot karaoke vakaru, nevajadzētu nekādā gadījumā taupīt, – uz tehniskā nodrošinājuma kvalitātes.

Pat ja jūs esat nolēmis sarīkot karaoke vakaru savās mājās un jums ir labs jauns aprīkojums – jūsu televizors un stereo sistēma, diemžēl, tie nenodrošinās neaizmirstamam karaoke vakaram nepieciešamo skaņas kvalitāti, un jebkura tehniska problēma un kļūme vienkārši sabojās jūsu svētkus.

Ietaupiet sev galvassāpes un pasūtiet izbraukuma karaoke pakalpojumu, savas jomas profesionāļi visu nepieciešamo aprīkojumu nogādās jebkurā vietā, nodrošinās ar milzīgu dziesmu katalogu un ātri atradīs izeju no jebkuras nestandarta situācijas!

Šie vienkāršie padomi svinību atmosfēras radīšanai atvieglos jums karaoke vakara sagatavošanu. Pareizi sadalot budžetu un izvēloties pirmām kārtām kvalitatīvu atpūtu sev un jūsu viesiem, jūs nekad nepārrēķināsieties un lieliski pavadīsiet savu karaoke vakaru!

Comments are closed.