Skaļi nepateiktie noteikumi: kā uzvesties izbraukuma karaoke vakarā

Izbraukuma karaoke vakars ir lielisks iemesls izklaidēties ar labākajiem draugiem un kopā izdziedāt visas iemīļotākās dziesmas! Izbraukuma karaoke, protams, veicina atslābinošāku atmosfēru nekā karaoke bārā, atbrīvojot jūtas un emociju izpausmes, kuras tā vien raujas ārā! Un kāpēc gan savaldīt sevi, esot savu draugu pulkā? Priecājieties uz nebēdu, dziediet skaļi un jautri, smejieties līdz sāk sāpēt vēders, un dancojiet līdz pat rītam!

Un tomēr, lai saglabātu vispārēju jautrību un omulīgu, draudzīgu gaisotni, katram viesim ir svarīgi ievērot dažus vienkāršus skaļi neizteiktus etiķetes noteikumus izbraukuma karaoke vakarā.

Būt pieklājīgam

Protams, katram uzaicinātajām viesim gribas ātrāk paņemt rokā mikrofonu un tā pa īstam izdziedāties izbraukuma karaoke vakarā! Bet tomēr vajadzētu ievērot pieklājības noteikumus un ieņemt vietu citu viesu dzīvajā rindā. Nevajadzētu arī ņemt nost mikrofonu iepriekšējam dziedātājam vai neatdot to nākamajam, tādējādi cerot, ka nu visu uzmanība būs pievērsta tikai jums uz skatuves. Dalīties taču vienmēr ir patīkami!

Gudri piemeklēt dziesmu

Izvēloties dziesmu, kuru grasāties izpildīt izbraukuma karaoke vakarā, izvēlieties labi zināmu skaņdarbu, kas ir dziedāts ne reizi vien un ir piemērots jūsu balss tembram. Jauna dziesma ar nepazīstamām toņu pārejām un maz zināmiem vārdiem, kuru jūs, var gadīties, nemaz nespēsiet “izvilkt”, nesagādās lielu prieku ne jums, ne jūsu klausītājiem, un jūs saņemsiet vien pieklājīgus, retus aplausus, un, iespējams, pat dažu labu noraidošu svilpienu.

Izturieties ar sapratni pret pārējiem

Labi pazīstami viesi un draugi, kuri sapulcējušies izbraukuma karaoke vakarā, droši vien ar sapratni izturēsies pret dažiem dziedātāja “blamieriem”. Draugs vienmēr atbalstīs neprasmīgu dziedātāju un nodziedās sarežģītās notis kopā ar viņu vai jautri pajokos, lai izkliedētu sasprindzinātu atmosfēru. Nevajag kaunināt dziedošo viesi par pārāk augsti paņemtām notīm vai saputrotajiem vārdiem, viņa vietā taču varat būt arī jūs!

Viss ir labs, kas ir atbilstošs

Apģērbties akurāti un vakara kopējā stilā (ja iepriekš ir bijusi paziņota vakara tēma), būt pieklājīgam, draudzīgam, ēst un dzert ar mēru, nelīst visiem pa priekšu pie mikrofona, neņirgāties par citiem un uzmācīgi neuzbāzties puisim/meitenei, kas ir iepaticies, – šie nebūt ne tik ļoti sarežģītie uzvedības noteikumu ir aktuāli ne tikai karaoke vakarā, bet ir dabīgi un patīkami katram sevi cienošam kulturālam cilvēkam jebkurā vietā. Vēlam, lai jūsu kompānijā būtu tieši tādi cilvēki, un tad izbraukuma karaoke vakars būs jautrs un patīkams!

Comments are closed.