Tematiska ballīte – karaoke vakara odziņa

Lai jūsu karaoke vakars nepārvērstos parastā karaoke apmeklējumā ar visdažādāko dziesmu repertuāru un populāru hītu kordziedāšanas, pievienojiet tam odziņu – sarīkojiet tematisku ballīti!

Radiet neatkārtojamu izvēlētās tēmas gaisotni, pārsteidziet viesus un uzdāviniet viņiem neaizmirstamus iespaidus no jūsu karaoke vakara.

Izvēlamies tēmu karaoke vakaram

Lai izvēlētos jūsu karaoke vakaram atbilstošu tēmu, no sākuma vajadzētu izanalizēt jūsu uzaicināto viesu sastāvu.

Piemeklējiet tēmas, ņemot vērā jūsu viesu vecumu, intereses un hobijus. Varat galīgo izvēli veikt pats vai arī iepriekš sarīkot tiešsaistes aptauju ar 3-5 tēmām un nelieliem tematisko ballīšu aprakstiem.

Jaunatnei ideāli būs piemērotas tēmas: “Havaju vakars”, “Seriālu mānija” vai “Čikāga”. Vecākai paaudzei patiks: “80. gadu diskotēka” vai citu gadu diskotēka, “Padomju kinovakars”, “Šlāgervakars” vai citas nostalģiskas tēmas. Mazajiem ciemiņiem lieliska izvēle būs multenītes, filmas un rotaļas, kurās dzirdamas iecienītās dziesmas, teiksim tēmas: “Mīļākās multenes”, “Ceļojums pasaku valstībā”, “Pirāti Karaoke rifā” un citas.

Tematiskā karaoke vakara sagatavošana

Lai radītu izvēlētās tēmas atmosfēru, pārdomājiet visas detaļas: Izrotājiet telpu ar posteriem ar uzrakstiem un attēliem, pasūtiet vai pagatavojiet cienastu tēmas stilā, izdomājiet smieklīgus kokteiļu nosaukumus, un, protams, paziņojiet viesiem par dreskodu un bez attiecīgiem tērpiem piedraudiet viesus neielaist.

Protams, nelaist iekšā – tā ir pavisam radikāla metode, labāk pie ieejas nolieciet kārbu ar stilizētu atribūtiku, lai aizmāršīgais viesis varētu paņemt no tās cepuri, masku vai citu tematisku detaļu, kas būs aktuāla jūsu karaoke vakarā.

Jau iepriekš parūpējieties par izklaidi: izstrādājiet unikālas muzikālās viktorīnas ar jautājumiem un fragmentiem no pazīstamiem mūzikas daiļdarbiem, sagatavojiet atribūtiku konkursiem un balvas, izdrukājiet diplomus un nopērciet medaļas.

Izveidojiet unikālu, ar izvēlēto tēmu saistītu dziesmu atskaņošanas sarakstu, rūpīgi pārdomājiet, kuras kompozīcijas jūsu viesi varēs un spēs nodziedāt svētku vakarā, radiet noskaņojumu ar mūziku jau pirmajās minūtēs: lai fonā skan atpazīstamu melodiju virkne vai galvenā tēma no izvēlētās filmas / pasakas / laika.

Neaizmirstiet uzaicināt dziedošo vakara vadītāju un profesionālu DJ ar nepieciešamo tehniku, viņi viegli un aizraujoši īstenos visas jūsu idejas un uzdāvinās jums un jūsu viesiem jautru, svētku noskaņojuma piepildītu tematisko karaoke vakaru!

Comments are closed.